תאג"ד עונה 2 פרק 9 לצפייה ישירה

לצפייה בתאג"ד עונה 2 פרק 9 לחצו כאן!

פרק חדש של תאג"ד עונה 2 לצפייה ישירה סדרת הדרמה החדשה של yes, המבוססת על מחלקת תחנת איסוף גדודית בצה"ל שאחראית על הטיפול הרפואי ובמרכז עלילת תאג"ד עונה 2 פרק 9 לצפייה ישירה עומדים שמונה חיילים וחיילות שהם החובשים של גדוד 33 צנחנים שנמצא בסוף העולם. תאג"ד עונה 2 עוסקת בצוות הרפואי של גדוד צנחנים שמתמודד מצד אחד עם כל הדרמות שגיל 18 יכול לייצר, ומצד שני עם כל הלחץ סביב העניין הפעוט הזה, אתם יודעים, להציל חיים. בין הדמויות אפשר למצוא את עומר חכים, החוג"ד החתיך שלא מהסס לענות גם לדרגים הבכירים ביותר, את רותם, הפרמדיקית החדשה והיפהפייה שנושאת עמה סיפור אישי מורכב, את בן לולו, נהג האמבולנס החביב וליה, החובשת המבולבלת שעסוקה בעיקר בלריב עם הרס"ר. בין השחקנים: תומר קפון, דניאל גל, תום גרציאני, קובי פרג', שירה נאור, דנה לב ועוד.

תקציר תאג"ד עונה 2 פרק 9: התאג"ד פצוע ומפורק אחרי האירוע בו נפגעה רותם והנטישה של החוג"ד שלהם דניאל, ובכל זאת- באנרגיות מחודשות וציפייה למקום החדש הם עולים לתפוס קו ראשון ברמת הגולן. הימים הם שיאה של מלחמת האזרחים בסוריה ופצועים סורים רבים מגיעים לגדר הגבול ומטופלים ע"י כוחות רפואה של צה"ל, אליהם מצטרפים חובשי תאג"ד 33.

אבל מיד עם הנחיתה בבסיס החדש, החובשים זוכים לקבלת פנים קשוחה ומהר מאוד מבינים שמי ששולט בגזרה החדשה הם הטנ"צ (טיפול נמרץ צבאי) היהירים, שמתנהגים כבעלי בית על הגבול, אחראיים על כשירות התאגד בשטח ועל הדרך אוהבים גם קצת להתעלל בהם.

עומר הוא רופא גדודי כריזמטי שמתכנן לעזוב את הגדוד ביום שתאג"ד 33 מגיעים, אך מחליט להישאר ברגע האחרון כשהוא מוצא קצה חוט שלדעתו קשור לאח הנעדר שלו שנעלם ברמת הגולן לפני שנים. הוא מוביל את החבורה של התאג"ד להרפתקת מיסתורין כשלא ברור אחרי מי הם רודפים ומה הם ימצאו אבל הם איתו באש ובמים.

קטגוריות: תאג"ד עונה 2

השאר תגובה


תאג"ד עונה 2 פרק 20 לצפייה ישירה

תאג"ד עונה 2 פרק 20 לצפייה ישירה לצפייה בתאג"ד עונה […]

תאג"ד עונה 2 פרק 19 לצפייה ישירה

תאג"ד עונה 2 פרק 19 לצפייה ישירה לצפייה בתאג"ד עונה […]

תאג"ד עונה 2 פרק 18 לצפייה ישירה

תאג"ד עונה 2 פרק 18 לצפייה ישירה לצפייה בתאג"ד עונה […]

תאג"ד עונה 2 פרק 17 לצפייה ישירה

תאג"ד עונה 2 פרק 17 לצפייה ישירה לצפייה בתאג"ד עונה […]

תאג"ד עונה 2 פרק 16 לצפייה ישירה

תאג"ד עונה 2 פרק 16 לצפייה ישירה לצפייה בתאג"ד עונה […]

RSS not configured

מפרסמים